СПИСЪК НА УЧАСТНИЦИТЕ В ДЕВЕТИ НАЦИОНАЛЕН КИТАРЕН ФЕСТИВАЛ – КОНКУРС ЗА КЛАСИЧЕСКА, ПОП, РОК И ДЖАЗ „МУЗИКА БЕЗ ГРАНИЦИ”

Класическа и акустична китара
Соло изпълнители първа група  Начало  9.00ч- 10.00ч

1. Христо Пламенов Славов
2. Станислав Георгиев Тодоров
3. Ясен Емил Нейков
4. Мирослава Ивановна Хмара
5. Борис Иванов Бораджиев
6. Денис Теодосиев
7.  Драгомир Генов
8. Лъчезар Славов

 

Акустична и класическа китара
Соло изпълнители втора група  10.00ч -11.00ч

1. Виктор Колев
2. Надежда Анева Стоичкова
3. Иван Георгиев Попиванов
4. Никола Живков Велинов
5. Деян Иванов
6. Константин Константинов Павлов
7. Елица Ивайлова Христова
8. Калоян Стефанов Събев
9. Александър Рашков
10. Анна Мария Енчева
11. Калоян Стефанов
12. Стоян Миндов
13. Анжела Димитрова

Акустична и класическа китара
Соло изпълнители трета група   11.00ч -12.00ч

1. Виктор Илианов Костадинов
2. Петър Велчев
3. Денислав Йорданов Тенев
4. Христо Мирчев
5. Хуа-Ранг Ким
6. Дейвид Георгиев

 

Музикална формация
Класически китари  12.00ч - 13.00ч

1. „ Веселите китаристи” –  Борислав Господинов
    в състав:                        Никола Велинов
                                         Константин Константинов
                                         Михаил Стоев
                                         Елица Христова
                                         Лия Ячкова
                                         Кристиана Дограмаджиян
                                         Кристиян Благоев
                                         Божидар Кръстев
                                         Калоян Събев

2. Група „4 Joy”     - Мария Каечиева - вокал
                           - Зора Дамянова - китара          
                           - Владимир Стойчев – китара
                           - Рая Каечиева - китара

13.00ч-14 00ч - награждаване акустични китари

 

Електрически китари
Соло изпълнители първа група 14.00ч-15.00ч

1. Атанас Тодоров

 

Електрически китари
Соло изпълнители втора група

1. Александър Венциславов Илиев
2. Калоян Николаев Николов
3. Кристиян Анев
4. Станислав Георгиев (Стенли)
5. Eлица Даскалова
6. Габриела Костадинова Спасова
7. Димо Чешмеджиев
8. Петър Генов
9. Виктор Йорданов

 

Eлектрически китари
Дует втора  група 15.00ч - 15.30ч

1. Елица Даскалова  
    Поли Стефанова

2. Станислав Георгиев (Стенли)  
    Димитър Георгиев

 

Електрически китари
Соло трета група 15.30ч - 16.30ч

1. Виктор Илианов Костадинов
2. Алексей Кънов
3. Мартин Ивайлов Малкодански
4. Георги Чолев
5. Борис-Михаил Андреев Газибаров
6. Райно Мишов
7. Екатерина Николова

 

Електрически китари
Дуети трета група

1. Иван Постолов
    Екатерина Николова

 

Електрически китари
Соло четвърта  група

1. Йоанна Маркова 

 

Категория Китара и глас
Втора възрастова група  16.30ч-17.30ч

1. Габриела Костадинова Спасова - китара и вокал

Категория Китара и глас
трио втора  група

1. Presto Junior   -  Люси Сивикова - вокал
                        - Дейвид Евтимов - китара
                        - Елина Костадинова - китара

 

Категория Китара и глас
Трета възрастова група

1. Виктор Костадинов  - китара  
   Деница Балджиева - вокал

2. Виктор Костадинов - китара   
    Калина Стоянова - вокал

3. Ивайла Ивайлова Малкоданска - китара и вокал

4. Георги Чолев - китара и вокал

 

Групи 17.30ч - 19.30ч

1. Група Presto Junior             - Александър Биров - вокал
    Втора възрастова група      - Люси Сивикова - вокал
                                           - Ива Караиванова - вокал
                                           - Вяра Макариева - клавишни и вокал  
                                           - Йоанна Ризова - бас китара
                                           - Калоян Янев - барабани  

2.  Група „ROCK BONES”      -  Ивайла Михайлова - вокал
     Втора възрастова           -  Александър Калпачки - барабани
     Група                            -  Ясен Ангелов - бас
                                          -  Янис Калиманов - китара   
                                          -  Борис Груев - китара
                                                                

 1. Група „Сertain Demise”     - Боян Сотиров - китара
    Трета възраст. група       - Лъчезар Иванов – бас
                                         - Александър Иванов – китара
                                         - Добромир Ангелов   


2. Група „AURORA”              - Виктор Костадинов - китара
   Трета възраст.група         - Пламен Веселинов - бас китара
                                         - Христо Колев - барабани
                                         - Калина Стоянова - вокал
                                         - Деница Балдаджиева - вокал
         
3. Група „Ураган”                - Георги Гецов - китара
   Трета възраст. група        - Калоян Иванов - вокал
                                         - Божидар Соколов - барабани
                                     
4. Група „LEGACY”               - Елис Бакалова - вокал
Трета възраст. група           - Тодор Паланков - соло китара
                                         - Адриан Болгар - ритъм китара
                                         - Калоян Мишев - бас китара
                                         - Димитър Сивиков - барабани  
           
                      
5. Група „REBELS”               -  Галя Тошева - вокал
 Трета възраст. група          -   Росен Павлов - бас
                                         -  Димо Чешмеджиев - китара
                                         -   Стоян Стоянов - барабани
                                         -  Петър Генов - китара   

6. Група „SPLIT”  –              - Кристиян Димитров - барабани
 Трета възраст. група          - Лия Цанкова - бас
                                         - Вени - китара
                                         - Мартин Петров – вокал и китара
                                 
7. Група
 „THE LAST CIGARETTE”       - Божидар Соколов - барабани
 Трета възраст. група          - Наталия Георгиева  - бас
                                         - Борис Йорданов - китара
                                         -  Аделина Чешмеджиева - вокал

8. Група „Гравитация Рок”    - Мартин Малкодански – китара
                                         - Ивайла Малкоданска – вокал
                                         - Йоанна Малкоданска – барабани
                                         - Яна Малкоданска – бас китара

 

Страница 1 от 10

You are here Музика без граници