Музика без граници 27.04.2024 резултати

Списък на наградените участници в XI Национален фестивал-конкурс за
класическа, поп, рок и джаз „Музика без граници“ на 27.04.2024г.

 

ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КИТАРИ - СОЛО


ПЪРВА ГРУПА
II място: Георги Маринов – НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866“ – Благоевград, р-л:Т. Язовалийски
I място: Атанас Тодоров – НЧ „Елин Пелин 1896“ – гр. Елин Пелин, р-л: К. Гунчев


ВТОРА ГРУПА
Предметна награда:
Чавдар Андонов – НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866“ – Благоевград, р-л: Т. Язовалийски
III място: Калоян Николов – „Rock School“, р-л: Ж.Сираков
II място: Борис Груев – „Drago Drums School“ – София, „Drago Drums School“-, р-л: Д. Ганчев
I място: Константин Паланков – „Presto Music School“ – Благоевград, р-л: С. Кайчев


ТРЕТА ГРУПА

Предметни награди:
Ася Тулилова – НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866“ – Благоевград, р-л: Т. Язовалийски
Даниел Новоселски - – НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866“ – Благоевград, р-л: Т. Язовалийски
Кристиян Анев – Център за изкуства, култура и образование – София, р-л: Антони Китов
Габриела Спасова - „Drago Drums School“ –София, р-л: Драгомир Ганчев
Стефан Фърков – НЧ „Г. С. Раковски 1925“-София, р-л: В. Андреева
III място:
София Тодорова – София, р-л: Ивайло Тодоров
Димо Чешмеджиев - „Drago Drums School“- София, р-л: Драгомир Ганчев
II място:
Петър Генов - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
I място:
Стоян Войнишки - „Presto Music School“ – Благоевград, р-л: Станислав Кайчев


ЧЕТВЪРТА ГРУПА

III място
Марио Попов - НЧ „Никола Й. Вапцаров 1866“ – Благоевград, р-л: Т. Язовалийски
Владимир Стойчев – НЧ „Славянска беседа 1880“ , р-л: Йордан Рибаров
I място
Николай Караджов - „Presto Music School“- Благоевград, р-л: Антон Стойчев


БАС КИТАРИ
II група
I място
Антонио Бакалски - „Presto Music School“ – Благоевград, р-л: а. Стойчев
III група
II място
Благовеста Георгиева - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
I място
Наталия Георгиева - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
Юлий Ценков - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
IV група
I място
Росен Павлов - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев


КИТАРА – ГЛАС

Предметна награда
Алекс Илиев – София
III място
Никол Тодорова – школа „Орфеев извор“- София, р-л: Виктория Андреева
II място
Мартин Петров - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
I място
Габриела Спасова - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев


ГРУПИ
АКУСТИЧНО ИЗПЪЛНЕНИЕ
Група: „VORTEX“ – НЧ „Славянска беседа 1880“, р-л: Йордан Рибаров
СТИЛНО ИЗПЪЛНЕНИЕ
Група: „ОГНЕНИ КИТАРИ“ – НЧ „Елин Пелин“, гр.Елин Пелин, р-л: Кирил Гунчев
АТРАКТИВНО ИЗПЪЛНЕНИЕ
Група: „REBEL“ -„Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
КЛАСИЧЕСКО ХАРД РОК ИЗПЪЛНЕНИЕ
Група: „УТОПИЯ“- НЧ „Димитър Динев 1937“ – София, р-л: Даниел Найденов
НАГРАДА НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА НЧ „ДИМИТЪР ДИНЕВ 1937“
Група: „FREAKDALE“ - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
III място
Група: „SAUDADE“ - НЧ „ДИМИТЪР ДИНЕВ 1937“- София, р-л: Даниел Найденов
II място
Група: „ИНСТИНКТ“ - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
I място
Група „ROCK BONES“ – „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев
GRAND PRIX

Група „SPLIT“ - „Drago Drums School“ – София, р-л: Драгомир Ганчев