СПИСЪК НА НАГРАДЕНИТЕ

В ДЕВЕТИ  НАЦИОНАЛЕН КИТАРЕН ФЕСТИВАЛ – КОНКУРС
ЗА КЛАСИЧЕСКА,  ПОП, РОК И ДЖАЗ
„МУЗИКА БЕЗ ГРАНИЦИ”

 

Електрически китари соло изпълнители първа група

I място
Атанас Тодоров – НЧ Елин Пелин - гр. Елин Пелин
 

Електрически китари - соло изпълнители втора група

I място
Димо Чешмеджиев - Drago Drums Dchool – гр. София

II място

Виктор Йорданов – НЧ Елин Пелин - гр. Елин Пелин
Кристиян Анев - Център за изкуства, култура и образование София
    
III място
Петър Генов - Drago Drums Dchool – гр. София


Eлектрически китари - дуети втора  група

II място
Елица Даскалова и Поли Стефанова - НЧ „Димитър Динев - 1937”
Станислав Георгиев (Стенли) и Димитър Георгиев - НЧ „Димитър Динев - 1937”


Категория Китара и глас - трио втора  група

I място
Presto Junior   -  Люси Сивикова - вокал
                     - Дейвид Евтимов - китара
                     - Елина Костадинова - китара
„Presto Music School” – Благоевград

Плакет - награда на Буги Барабата за принос към рок музиката

Габриела Костадинова Спасова - Школа по поп пеене и джаз пееене „Евгени Зумпалов” - Панагюрище

Електрически китари - соло трета група

I място
Виктор Илианов Костадинов - НЧ „Просвета -1870”- Свиленград
Георги Чолев - Музикален център - Благоевград
   
II място
Мартин Ивайлов Малкодански -гр. Плевен

III място
Алексей Кънов - Център за изкуства, култура и образование София


Категория Китара и глас - трета възрастова група

I място
Виктор Костадинов  и Калина Стоянова
НЧ „Просвета -1870”- Свиленград
Виктор Костадинов  и Деница Балджиева
НЧ „Просвета -1870”- Свиленград

II място
Ивайла Ивайлова Малкоданска - гр. Плевен
Георги Чолев - Музикален център - Благоевград

Групи

GRAND PRIX

Група „Гравитация Рок”    - Мартин Малкодански – китара
гр. Плевен                      - Ивайла Малкоданска – вокал
                                     - Йоанна Малкоданска – барабани
                                     - Яна Малкоданска – бас китара
    
I място

Група Presto Junior          - Александър Биров - вокал
Втора възрастова            - Люси Сивикова - вокал
група                             - Ива Караиванова - вокал
                                     - Вяра Макариева - клавишни и вокал  
                                     - Йоанна Ризова - бас китара
                                     - Калоян Янев - барабани
                                     - Елина Костадинова - акустична китара
                                     - Дейвид Евтимов - акустична китара
„Presto Music School” -  Благоевград


 I място

„THE LAST CIGARETTE”         - Божидар Соколов - барабани
Трета възраст.група             - Наталия Георгиева  - бас
                                          - Борис Йорданов - китара
                                          - Аделина Чешмеджиева - вокал
Drago Drums Dchool – гр. София


II място

Група „LEGACY”           - Елис Бакалова - вокал
                                 - Тодор Паланков - соло китара
                                 - Адриан Болгар - ритъм китара
                                 - Калоян Мишев - бас китара
                                 - Димитър Сивиков - барабани           

„Presto Music School” – Благоевград

II място

Група „REBELS”  –             - Галя Тошева - вокал
                                      - Росен Павлов - бас
                                      - Димо Чешмеджиев - китара
                                      - Стоян Стоянов - барабани
                                      - Петър Генов - китара   
Drago Drums Dchool – гр. София

III място

Група „AURORA”         - Виктор Костадинов - китара
                                - Пламен Веселинов - бас китара
                                - Христо Колев - барабани
                                - Калина Стоянова - вокал
                                - Деница Балдаджиева – вока
НЧ „Просвета -1870”- Свиленград

III място

Група „SPLIT”  –                - Кристиян Димитров - барабани
                                       - Лия Цанкова - бас
                                       - Вени - китара
                                       - Мартин Петров – вокал и китар
Drago Drums Dchool – гр. София

ПЛАКЕТ и ГРАМОТА - НАГРАДА НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ

Група „ROCK BONES”      -  Ивайла Михайлова- вокал
Втора възрастова           -  Александър Калпачки - барабани
група                            -  Ясен Ангелов - бас
                                    -  Янис Калиманов - китара   
                                    -  Борис Груев - китара
Drago Drums Dchool – гр. София

ПЛАКЕТ И ГРАМОТА ЗА ОТЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ

Група „Ураган”                    - Георги Гецов - китара
Трета възраст.група            - Калоян Иванов - вокал
                                         - Божидар Соколов – барабани
 гр. София
 

You are here Музика без граници Наградените в конкурса "Музика без граници" 2022 - електрически китари